Gaziantep FK’dan teknik direktör açıklaması geldi

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Gaziantep FK’da başkan Memik Yılmaz, Marius Sumudica ile yolların ayrılmasından sonra yeni teknik direktör için çalışmalara başladıklarını belirtti.

“GÖRÜŞTÜĞÜMÜZ 3-4 HOCA VAR”

AA’ya konuşan ve kısa süre içerisinde yeni teknik direktörü açıklayacaklarını aktaran Yılmaz şunları kaydetti, “Şu an itibarıyla görüştüğümüz 3-4 hoca var. Çalışmalarımızı sürdürüyoruz, kısa süre içerisinde bize katkı sağlayacak, takıma kısa sürede adapte olacak hocayı inşallah takımın başına getireceğiz.” dedi.

“YENİ SEZONUN PLANLAMASINI YAPMAK İSTİYORUZ”

Yılmaz ayrıca, “Bu sezon alt sıralardan kurtularak yeni sezonun planlamasını yapmak istiyoruz. Gaziantep’in yeri alt sıralar değil daha yukarılarda yer almak için çalışacağız. Sumudica’ya da emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

SUMUDICA İLE YOLLAR AYRILDI

Gaziantep FK, dün yaptığı açıklamayla Marius Sumudica ile yollarını ayırdıklarını duyurdu.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Karşılıklı fikir alışverişi sonucu, Sumudica kulübümüze ve şehrimize olan sevgi ve saygısından ötürü kan değişikliğinin takım için daha doğru olduğu düşüncesini sunmuş, bu doğrultuda yönetim kurulumuzla da görüş birliğine varılmıştır. Teknik direktör Sumudica ve değerli ekibine katkılarından dolayı teşekkür eder, kariyerinin bundan sonraki bölümünde başarılar dileriz.” ifadeleri yer aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x